AUTOINVEST Vysočina s. r. o.

AUTOINVEST :"Tradice a zkušenost od roku 1996"

Autoinvest je od roku 1996 na českém trhu a za tu dobu si získal tisíce spokojených zákazníků, nejen v ČR. Specializujeme se na prodej a dovoz nových, zánovních a ojetých automobilů.

Automobily dovážíme z celé Evropské unie a samozřejmě i vozidla zakoupená v ČR. Automobily jsou většinou po prvním až druhém majiteli s doživotní zárukou na původ, číslo karoserie (VIN) a stav km.

Vaše vozidlo u nás můžete prodat buď výkupem za hotové, protiúčetem nebo na komisní prodej.

Pokud si u nás vozidlo kupujete, můžete platit v hotovosti, převodem na účet nebo nákupem na úvěr-leasing, který Vám rádi přímo u nás zprostředkujeme.

 

FINANCOVÁNÍ

 Vážení zákazníci připravili jsme pro Vás několik možností financováni/ pojištění Vámi vybraného automobilu.

Každý klient je u nás řešený individuálně. Náš personál Vám s ochotou vysvětlí jednotlivé formy financování v závislosti na typu vybraného vozidla a především jeho roku uvedení do provozu.Zároveň budete seznámeni s tím, jaké doklady jsou z Vaší strany potřebné, aby mohlo dojít k rychlé realizaci financování. Vše dokážeme vyřídit ve velmi krátkém času přímo u nás na prodejním místě a to nejenom financování, ale i zákonné a havarijní pojištění.


      
      

POJIŠTĚNÍ

Kromě jiných služeb Vám v Autoinvestu nabízíme možnost vybrat si z aktuální nabídky veškerých produktů na českém pojišťovacím trhu, protože už několik roků spolupracujeme s firmou Němec & Partners a.s., která je nezávislým partnerem nejlepších pojišťoven na českém trhu.


 


ZÁRUKA PŮVODU

Na veškeré u nás koupené vozidla poskytujeme doživotní záruku na původ, číslo karoserie a stav km dále pak, že není zatíženo leasingem, úvěrem, exekucí atd. V opačném případě Vám okamžitě vrátíme celou kupní cenu. Od roku 1996 a po prodeji tisíců vozidel se nám to ještě nestalo.

Při prověřování vozidel spolupracujeme s firmami CEBIA a CARDETECT.

GARANCE UJETÝCH KILOMETRŮ

Specializujeme se na dovoz nehavarovaných vozidel od autorizovaných prodejců.
Vozy mají jasný původ a garanci ujetých kilometrů doloženy servisní knížkou.

KONTROLA LAKU

Kupujete auto? Tloušťka laku je jeden z ukazatelů, který pomáhá určit, v jakém stavu se nachází lak karoserie, zda byl opravován a na kterých místech. Přístroj může změřit maximální tloušťku 1mm. Běžná síla (tloušťka) laku je 90-150 mikrometrů, tedy 0,09-0,15 mm. Při přelakování je síla laku přibližně dvojnásobná, pokud je použito vytmelení či podobné techniky, bývá tloušťka laku i vícenásobná. Přístroj tedy měří vrstvu laku a materiálů nad kovovými částmi, tedy povrchem karoserie.

AUTOINVEST Vám umožní prověření celého vozidla detektorem tloušťky laku. Tento přístroj máte u nás k dispozici. Ne vždy, ale znamená, že pokud byl díl lakovaný, muselo být vozidlo havarováno. Z vlastních zkušeností určitě víte, že mnohokrát dojde pouze k lehkému odření a díl je nutno přelakovat.

S naším přístrojem tak zjistíte okem nepozorovatelné opravy, od zakrytí škrábanců, až po rozsáhlé opravy spojené s vyrovnáváním karosářských dílů, tmelením a výměnami.

MOŽNOST KOMPLETNÍ PROHLÍDKY VOZU

U každého, u nás kupovaného vozidla Vám umožníme prohlídku v našem autoservisu a to i za přítomnosti Vašeho technika, nebo prohlídku v nejbližším autorizovaném servisu.

U nás Vám nehrozí problémy z důvodu nezaplaceného DPH v rámci EU, což je v posledních letech v ČR problém.

Nenechte se nalákat na nízké ceny a pohádky, že auto je po starším pánovi, neježděno v zimě, garážováno, nehavarováno atd. Vyhodnoťte rizika spojená s koupí vozidla.

Vyberte si partnera, který je vždy připravený Vám ochotně pomoct a poradit.