ZÁRUKA PŮVODU
Na veškeré u nás koupené vozidla poskytujeme doživotní záruku na původ, číslo karoserie a stav km dále pak, že není zatíženo leasingem, úvěrem, exekucí atd. V opačném případě Vám okamžitě vrátíme celou kupní cenu. Od roku 1996 a po prodeji tisíců vozidel se nám to ještě nestalo.

Při prověřování vozidel spolupracujeme s firmami CEBIA a CARDETECT

GARANCE UJETÝCH KILOMETRŮ

Specializujeme se na dovoz nehavarovaných vozidel od autorizovaných prodejců.
Vozy mají jasný původ a garanci ujetých kilometrů doloženy servisní knížkou.


KONTROLA LAKU
Kupujete auto? Tloušťka laku je jeden z ukazatelů, který pomáhá určit, v jakém stavu se nachází lak karoserie, zda byl opravován a na kterých místech. Přístroj může změřit maximální tloušťku 1mm. Běžná síla (tloušťka) laku je 90-150 mikrometrů, tedy 0,09-0,15 mm. Při přelakování je síla laku přibližně dvojnásobná, pokud je použito vytmelení či podobné techniky, bývá tloušťka laku i vícenásobná. Přístroj tedy měří vrstvu laku a materiálů nad kovovými částmi, tedy povrchem karoserie.
AUTOINVEST Vám umožní prověření celého vozidla detektorem tloušťky laku. Tento přístroj máte u nás k dispozici. Ne vždy, ale znamená, že pokud byl díl lakovaný, muselo být vozidlo havarováno. Z vlastních zkušeností určitě víte, že mnohokrát dojde pouze k lehkému odření a díl je nutno přelakovat.
S naším přístrojem tak zjistíte okem nepozorovatelné opravy, od zakrytí škrábanců, až po rozsáhlé opravy spojené s vyrovnáváním karosářských dílů, tmelením a výměnami.

MOŽNOST KOMPLETNÍ PROHLÍDKY VOZU
U každého, u nás kupovaného vozidla Vám umožníme prohlídku v našem autoservisu a to i za přítomnosti Vašeho technika, nebo prohlídku v nejbližším autorizovaném servisu.
U nás Vám nehrozí problémy z důvodu nezaplaceného DPH v rámci EU, což je v posledních letech v ČR problém.
Nenechte se nalákat na nízké ceny a pohádky, že auto je po starším pánovi, neježděno v zimě, garážováno, nehavarováno atd. Vyhodnoťte rizika spojená s koupí vozidla.
Vyberte si partnera, který je vždy připravený Vám ochotně pomoct a poradit.